Přihlásit se

Pokud nejste uživatelem sítě Svarov.ORG, zaregistrujte se.

Profil

V současné době představují komunikace a Internet nedílnou součást základního portfolia služeb nezbytných pro běh každé firmy a postupně pronikají i do našich domovů. Svarov.ORG jako nová obchodní značka přináší kvalitní a cenově dostupná řešení. Nároky na kvalitu a rychlost internetového připojení stále stoupají, a proto jsme se zaměřili na ty nejkvalitnější způsoby připojení.

Společnost Svarov.ORG jako IsP poskytuje svým klientům kvalitní připojení do českých i zahraničních sítí.

Svarov.ORG nabízí mikrovlnné připojení, dále také nejmodernější služby jako je Voice over IP, sítě VPN či garance kvality IP služeb (QoS). Veškeré služby jsou podpořeny kvalitním a rychlým servisem a zákaznickou podporou. V roce 2009 bylo portfolio nabízených služeb rozšířeno o novou službu - Svarov.ORG WiFi. Tato hotspotová služba je určena zejména pro domácnosti a malé firmy.

Svarov.ORG WiFi je hotspotová služba tzn., že garantuje parametry služby poskytované daným vysílačem-hotspotem. Klient se k hotspotu připojuje prostřednictvím vlastních zařízení, jejichž provoz a údržbu zajišťuje na vlastní náklady.

Pro připojení je možné použít široké spektrum bezdrátových adaptérů WiFi, od integrovaných adaptérů v přenosných počítačích až po terminály pro instalaci na střechu objektu spolu se ziskovou směrovou anténou.

Instalaci koncového zařízení zvládne i mírně pokročilý uživatel PC. Prostřednictvím sítě autorizovaných partnerů jsou distribuovány i velmi výhodné připojovací sady. Partneři též zajistí průzkum proveditelnosti, následnou montáž a odbornou konzultaci.

Platby za připojení jsou realizovány prostřednictvím automatizovaného systému. Připojení si zákazník předplatí na předem zvolenou dobu, obvykle 1-12 měsíců. Není potřeba podepisovat žádné smlouvy, stačí se pouze připojit, zaregistrovat a předplatit zvolenou dobu.

 
SSID začíná na: "hotspot"
Hotline: +420 777 114 112
Email:
© 2009 Svarov.ORG